Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toto mi o Dárečkovi napsala jeho nová rodina. Musím k tomu ještě dodat, že tato skvělá rodina si v březnu 2006 vzala z útulku pětiletou boxerku Báru, která je také v rubrice Našli domov.

Hezký večer Markéto,
konečně jsem našla chvilku, abych Vám napsala. Možná to chtělo i trochu odvahy, protože tu novinku zatím neví dokonce ani někteří nejbližší příbuzní.
Rozhodli jsme se s manželem pro nezvyklou věc, v našem případě, pro dost neobvyklý vánoční dárek.
Již nějakou dobu jsme sledovali na stránkách boxéra Daria, který byl v útulku Ústí nad Labem. Několikrát na něj přišla řeč a neustále jsme se dohadovali, co se asi stalo...
Nakonec jsme 23.12. rozhodli, že zavezeme do útulku alespoň nějakou drobnost k Vánocům. Museli jsme ho aspoň vidět. Byl apatický, nevítal, neštěkal, nereagoval. Vzali jsme ho na procházku a když Nám pracovnice útulku nabídla ať si ho půjčíme a zkusíme, co na to naše smečka, nedokázali jsme ho tam bez té zkoušky jen tak nechat.
Jak to dopadlo se můžete podívat sama. Posílám pár fotek z vycházky atd... . Nechci tvrdit, že je vše bez problému. Přeci jenom už jde o smečku a žárlivost na cokoli, je veliká, ale po počátečních pochybám jsem si jistá, že to zvládneme. Daria jsme přejmenovali na Dárka, Dárečka :-) Je to starý pán a má svou hlavu, je to i dobrý obranář, určitě žil dřív v bytě, miluje spaní v jakémkoli množství a co vím teď už určitě, není zlý ani agresivní. Zvykl si i na naší kočku a troufám si říct, že mu to šlo lépe, jak Báře, která jí občas prožene i dneska .
Za odvahu a kuráž chci poděkovat i Honzovi s boxérkou Adrou (je také na našich stránkách v rubrice našli domov) . Byl pro Nás v našem rozhodování inspirací :-)
 
Přeji Hezký večer a jen to dobré v roce 2007.
 
Šárka Janečková


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek