Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toto mi napsala rodina která si Báru vzala. A nedá mi to abych sem dopsala, že tato skvělá rodina si v prosinci 2006 vzala dalšího boxera z útulku, byl to 7 letý Dario který je také v rubrice Našli domov.

Krásný večer z Ústí nad Labem ,

dnes jsem čirou náhodou našla odkaz na vaše stránky a k mému velkému úžasu jsem zde našla fotku i naší Barunky :-)

Barunku jsem dne 28.02.2006 našla na stránkách www.milackove.net . Shoudou okolností mi ten den odkaz poslal mailem můj manžel . To ovšem nevěděl , že zde najdu Báru . Aby jste dobře chápala ,mi už v té době dva pejsky měli . Boxéra Froda a skoro "jack-rusella" Alberta. V té době jsme cca 4 měsíce bydleli pořízeném starším rodinném domku .

Proto , když jsem Barču uviděla jen chvíli jsem konzultovala s manželem , jak zvládneme venčení 3 pejsků dohromady , jak se budou snášet ( Frodo je krkoun a nikomu nechce půjčovat hračky , i když jich má tolik) a v neposlední řadě , co tomu řeknou lidi :-(

Ten samý den cca v poledne jsme si vzali oba dovolenou a rozjeli se v ne příliš přiznivém počasí směrem na Liberec do Hájniště k manželům Štefanidesovým ,kteří útulek provozují .

Nikdy nezapomeneme na to , jak jsme Barču poprvé uviděli v kotci . je to jedna z těch vzpomínek , při které Vás zalechtá v břiše : -)

Od té doby uběhl 3/4 rok a Bára se má myslím skvěle !! Z počátku jsme sice byli na zvířecí klinice častěji než doma , ale to už je pryč . Jinak s klukama se snáší úžasně . Na to , co si musela zkusit má parádní povahu , miluje děti, celou naší rodinu a taky všechny návštěvy :-)

A já jsem nesmírně hrdá , když si vedu na procházku na dvojvodítku dva krásné , skoro totožné boxéry (Albi je naprosto samostatný , za celý svůj let dlouhý život vodítko moc nepotřeboval :-)))

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat manželům Štefanidesovým .
Připojuji foto .
Hezký večer
Šárka Janečková

Obrazek


Obrazek

Obrazek