Jdi na obsah Jdi na menu
 


Carla-Amina

5.8.2013

Zdraví vás Carlina! Po paní Homolové, která byla zřejmě první hodný člověk, s kterým se setkala, má najednou kolem sebe samé hodné lidi. Žebra už jí nevystupují, už není tak bojácná, dokonce začíná být veselá. Procházky má ráda, má i psí kamarády. J.V

carla5.jpg

carla4.jpg

carla3.jpg

carla2.jpg

carla1.jpg

 

25.7.2013

Dobrý den, posílám zprávu o Carle (Amině).Myslím si, že se má dobře a snad si to myslí i Carla. Pomalu se jíobalují žebra, na procházkách už běhá sama, ale hlídá si mě, abych se jí nezatoulala.
2x denně má žrádlo, v poledne trochu tvarohu, na zahradě rohlík a občas nějaký mlsek pro psy nebo piškoty. Taky už ochutnala banán. Zvláštní je, že si nevezme nic z ruky. Musím jí to dát do pelíšku nebo hodit na trávu. A když žere, nesmím kolem ní projít, to hned odběhne. Na některé věci reaguje tak, že bych nad ní brečela. Asi si musela, beruška, užít peklo a bude asi dlouho trvat, než se jí špatné vzpomínky vymažou z paměti. Hrozně se jí líbí hlazení a mazlení, naštěstí jsou všichni sousedi pejskaři a když je náhodou potkáme, každý ji pohladí. To si Carla užívá. Konečně zjistila, že jsou na světě i jiní hodní lidé, nejen ti z útulků. Jsem ráda, že Carlu mám, snad je ráda i ona. Zase se ozvu. J.V.

Amina byla v útulku na Slovensku.